Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wierszyki ćwiczące języki. Od Bałtyku do Tatr. Piękny jest nasz kraj”

„Ziemio, na której rosnę.

Ojczyzno! Kocham Cię całą.

Każdą jodłę i sosnę,

zielony dąb, jodłę białą”

Słowami wiersza Ludmiły Mariańskiej, wyrażającymi podziw dla piękna naszej Ojczyzny uczennica klasy IIIc, Aleksandra Grzywna zdobyła II miejsce i tytuł wicemistrza recytacji w siódmej edycji konkursu zorganizowanego w PSP nr 2 dla dzieci objętych terapią logopedyczną.

Nagrodę za piękną recytację otrzymały również Maja Zaremba i Aleksandra Zawadzka z klasy IIa, prezentujące utwory A. Słonimskiego „Ojczyzna” oraz J. Tuwima „Warszawa”. Warto podkreślić, że uczennice Jedynki wspaniale rywalizowały z reprezentantami siedmiu radomszczańskich szkół podstawowych. Opiekunem laureatek konkursu była Milena Dobielska.