„Szóstego grudnia-jak dobrze wiecie,
chodzi święty Mikołaj po świecie.
Dźwiga wór ciężki niezmordowanie,
każdy prezent od niego dostanie!”

Nie szóstego, lecz piątego grudnia parafię p.w. NMP Królowej Polski odwiedził św. Mikołaj. W murach kościoła rozdzwoniły się dzwoneczki  i rozpadał śnieg dzięki uczennicom naszej szkoły: Antoninie Fajkowskiej z kl. Va, Zuzannie Kowalczyk, Natalii Wieczorek, Michalinie Walickiej i Aleksandrze  Grzywnie z klasy IIIc, które na tę okazję przygotowały wyjątkowy występ. Recytacji wierszy towarzyszył śpiew przy akompaniamencie gitary pani Elżbiety Dudy-Fajkowskiej.

Na zakończenie ksiądz proboszcz Józef Błasiński i ksiądz wikary Rafał Omyła zaprosili wszystkie dzieci do auli, gdzie św. Mikołaj rozdał wspaniałe prezenty. Oprawę artystyczną uroczystości przygotowały panie E. Duda-Fajkowska i M. Dobielska.