Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych

W dniu 17 listopada na hali powiatowej w Radomsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych.

W zawodach uczestniczyło 6 drużyn. PSP z Kodręba, Gidel, Jedlna oraz PSP 6, PSP 5 i PSP 1 z Radomska. Zawody rozgrywały się w dwóch grupach. Nasi uczniowie pierwszy mecz rozegrali z drużyną z Jedlna wygrywając 14 do 0. Drugi mecz wygrali z PSP 5 11 do 1 i awansowali do finału, w którym zmierzyli się z drużyną z Gidel wygrywając po twardym meczu 10 do 3. Ogromne gratulacje dla chłopaków. Włożyli w te zawody dużo sił i dużo zdrowia. Życzymy powodzenia na Mistrzostwach Rejonu, które odbędą się w Piotrkowie 27 listopada. Trzymamy kciuki.

W zawodach uczestniczyli: Julian Matusiak, Jakub Klekowski, Marcin Rodzik, Szymon Ambroziak, Grzegorz Kaczmarczyk, Marcel Lasota, Jakub Klimczyk, Mateusz Muranowicz, Bartosz Kubasiak. Opiekunem drużyny jest Dariusz Waloch.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej http://szsradomsko.pl/news.php